Poslovni/a menadžer/ica  HZZ OGLAS

KLASTER HRVATSKIH PROIZVOĐAČA VIDEOIGARA
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.12.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 mjesec
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
CGDA traži poslovnog menadžera

Poslodavac nudi mogućnost rada na puno ili nepuno radno vrijeme, ovisno o dogovoru. Zapošljava business developera za razvoj domaće gaming industrije, što uključuje i rad na vidljivosti domaćih projekata i samih djelatnosti CGDA i njenih članica u javnosti.
Opis posla: • Komunikacija s postojecim partnerima industrije (Ministarstvo kulture, HAVC, partneri CGDA poput Unity Technologies i A1) te stvaranje komunikacijskih kanala prema novim potencijalnim dionicima (ministarstva, turisticke zajednice, gradovi i općine te kompanije koje prodaju alate koje koristimo, poput Epic Games, Adobe i slično) • Komunikacija s drugim suradnicima CGDA (web, eventi, administracija) radi što bolje sinergije i koordinacije aktivnosti udruge • Komunikacija s medijima i javnosti putem javnih gostovanja, panela i slično, s ciljem komuniciranja strateških ciljeva CGDA • Komunikacija s pojedinim clanicama i sinteza njihovih partikularnih potreba (za izdavačima, kadrovima, financijama) u konkretne projekte koji bi partikularne probleme mogli riješiti na razini čitave industrije • Pisanje i predstavljanje redovitih izvještaja o stanju izvršenja zadataka s ciljem poboljšanja strategije njihova izvršenja • Operativne analize sličnih klastera u gamingu i van njega
Uvjeti: • transparentnost u djelovanju • poznavanje domaće gaming scenom • proaktivnost u predlaganju i izvršavanju novih ideja i projekata • komunikativnost i organiziranost
Za prijavu za posao obavezno poslati životopis te kratko motivacijsko pismo u kojem je potrebno opisati kako biste pristupili ovom zahtjevnom poslu na [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128097549
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje