Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 08.12.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Poslovna tajnica (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
08.12.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja, kao i kripto mjenjačnica.

Tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za odgovorno radno mjesto:

Poslovna tajnica

Opis posla:

Administrativni, uredski poslovi koji između ostalog u prvom redu obuhvaćaju:

• Asistiranje izvršnim direktorima te pružanje logističke potpore svim djelatnicima uprave
• Organizacija sastanaka (schedule management)
• Organizacija putovanja
• Poslovna korespondencija interna/eksterna (osobno, telefon, e-mail, pošta)
• Prijam/slanje pošte
• Prijam stranaka
• Ažuriranje interne dokumentacije i baze podataka
• Nabava uredskog potrošnog materijala i ostalih potrepština
• Vođenje evidencije službenih vozila (zaduživanje i razduživanje službenih vozila, kartica goriva, ENC-a; praćenje isteka registracija, tehnički pregledi, AO, redovni servisi, promjena guma)
• Obavljanje ostalih zadataka po nalogu nadređenog koji se mogu pojaviti tijekom radnih procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Poželjno prethodno radno iskustvo
• SSS ili VSS
• Dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu, znanje dodatnog stranog jezika je prednost
• Dobro znanje MS Office aplikacija (Outlook, Excel, Word, Teams)
• Odlike idealnog kandidata su: izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine, samostalnost u radu, pedantnost, analitičnost, staloženost, snalažljivost u novim situacijama te spremnost na kontinuirano usavršavanje
• Agilnost, sposobnost efikasnog upravljanja prioritetima
• Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
• Zanimljive i izazovne projekte
• Priliku za rad na međunarodnim projektima
• Natprosječna i stimulativna primanja
• Službeni mobitel i računalo
• Dodatne edukacije

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro