Poslovna tajnica / Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ukoliko ste pedantna, vedra i dobro organizirana osoba pozivamo Vas da se javite na oglas za radno mjesto

Poslovnu tajnicu / Administratora (m/ž)

Radno mjesto uključuje sljedeće odgovornosti:

- Administrativna podrška prodajnom timu i upravi
- Organizacija sastanaka i službenih putovanja
- Nabava kancelarijskog materijala
- Unos novih podataka u poslovni sustav i kalendar
- Uređivanje facebook i web stranice
- Vođenje dokumentacije sukladno ISO 9001 standardu
- Praćenje naplate i izrada cash flow plana
- Koordinacija s računovodstvom
- Izrada izvještaja
- Svi drugi administrativni poslovi po potrebi.
Posebne pogodnosti:
- isplata bonusa u slučaju dobrih rezultata tvrtke
- godišnji sistematski pregledi
- plaćen topli obrok i prijevoz na posao
- radno vrijeme 8-16, pon - pet
- izrazito dobro i ugodno radno okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:

- vedar duh, pozitivan stav i inicijativu
- savjesnost i preciznost u izvršavanju zadataka
- prepoznavanje prioriteta i izvršavanje istih
- ugodan i profesionalan pristup prema kolegama i klijentima
- učinkovitost i samostalnost u rješavanju problema
- znanje rada na računalu (MS Office paket).
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro