Portir (m/ž)

Mjesto rada:
Savudrija (Umag)
Rok prijave:
15.04.2023.
Lokacija rada: Savudrija (Umag), Hrvatska

Opis posla:
  • dočekuje goste u dolasku na prijateljski i brižan način u skladu s Kempinski standardima te im pomaže odnijeti prtljagu do njihove sobe na što brži i efikasniji način kako bi se osiguralo zadovoljstvo gostiju
  • prati goste do njihove sobe te gostima koji su prvi puta u hotelu objašnjava njegove usluge dok u sobama podrobnije objašnjava sve sadržaje kako bi se osigurala udobnost tijekom njihova posjeta
  • održava prijateljsku komunikaciju sa stalnim gostima, ukoliko je to primjereno
  • upoznat je sa svim proizvodima i uslugama hotela kao i s informacijama o turističkim i poslovnim putovanjima koje bi mogle zanimati goste
  • sakuplja prtljagu iz soba te ju drži na sigurnom mjestu do odlaska gostiju a na njihov zahtjev sprema ju u prostoriju za prtljagu te održava čistoću i urednost te prostorije
  • direktno odgovoran voditelju recepcije
Uvjeti:
  • znanje engleskog jezika.
Nudimo:
  • radni odnos na puno radno vrijeme
  • stimulatovna primanja i dodatni bonusi na rad

Molimo prijavite se putem 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]