Porezni savjetnik - Junior / Senior (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ManpowerGroup je multinacionalna tvrtka sa sjedištem u Milwaukeeju, glavnom gradu savezne države Wisconsin u SAD-u. Gotovo 70 godina, ManpowerGroup tvrtkama diljem svijeta pruža sveobuhvatna rješenja na području zapošljavanja i razvoja ljudskih potencijala.
Kao najveća globalna tvrtka u svojoj industriji, ManpowerGroup s više od 30.000 zaposlenih u preko 80 zemalja i 3.4 milijuna suradnika u svijetu.
ManpowerGroup Hrvatska za klijenta, poznatu konzultantsku tvrtku, traži ambiciozne, energične i ustrajne osobe koje bi se priključile njihovu rastućem timu na poziciji

Porezni savjetnik – Junior / Senior (ž/m)
Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• primjena poreznih zakona i složenih sustava oporezivanja
• nadzor nad vođenjem poreznih i računovodstvenih evidencija
• sastavljanje poreznih mišljenja i savjeta
• aktivna suradnja s financijskim institucijama i poreznom upravom
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• diploma ekonomskog, pravnog ili stručnog poreznog studija
• za junior poziciju minimalno 2 - 3 godine, za senior poziciju 5 – 6 godina radnog iskustva na poslovima poreznog savjetovanja
• poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
• poznavanje rada na računalu (aktivno korištenje MS Office-a)
• sistematičnost, analitičnost, dosljednost
• visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti
• aktivno znanje engleskog jezika (razina: C1/C2) u govoru i pismu – znanje jezika će biti testirano tijekom razgovora za posao
• prednost kandidatima sa znanjem njemačkog

Klijent nudi zaposlenje na neodređeno vrijeme, mogućnost profesionalnog i osobnog rasta kroz rad u dinamičnom i izazovnom okruženju te nagrađivanje u skladu s osobnim zalaganjem.

Pozivamo sve zainteresirane i kvalificirane kandidate da svoj interes za poziciju iskažu slanjem detaljnog i ažuriranog životopisa na hrvatskom jeziku putem sljedećeg linka najkasnije do 25.1.2017.

Izravno će biti kontaktirani samo oni kandidati koji u potpunosti zadovoljavaju uvjete natječaja.
Unaprijed vam zahvaljujemo na iskazanom interesu.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine