Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.09.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Pomoćnikpomoćnica voditelja voznog parka

- dana
Poslodavac:
TVORNICA ŠEĆERA OSIJEK d.o.o.
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
18.09.2017.
Mjesto rada:OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:TVORNICA ŠEĆERA OSIJEK d.o.o.
Kontakt:pismena zamolba: Đakovština 3, Osijek e-mailom: posao@zito.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: pomaže voditelju voznog parka u organizaciji plana rada vozila i radnih strojeva te tehničkih pripremama rada Razina obrazovanja: VSS Obrazovni program: poljoprivredna mehanizacija/strojarstvo Uvjeti: - aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, - poznavanje još jednog stranog jezika (talijanski, njemački...), - aktivno znanje korištenja uredskih (Microsoft Office) računalnih programa, - vozačka dozvoda B kategorije, -odgovornost, sistematičnost i samostalnost, razvijene komunikacijske vještine i sklonost timskom radu. Prijave slati na adresu: Osijek, Đakovština 3, s naznakom "Prijava na natječaj za posao - Pomoćnik voditelja voznog parka (Tvornica šećera Osijek). Uz prijavu priložiti dokaz o stručnoj spremi, radnom iskustvu te potvrde o potrebnim znanjim i vještinama za traženo radno mjesto, životopis i motivacijsko pismo.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:86748904

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare