Pomoćnik rukovoditelja robnog poslovanja (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
14.02.2020.

MI SMO USPJEŠNA KOMPANIJA KOJA TRAŽI UPRAVO VAS!
A Vi ste spremni za izazove i novo radno iskustvo.

PRIDRUŽITE NAM SE.

POMOĆNIK RUKOVODITELJA ROBNOG POSLOVANJA - 1 izvršitelj (m/ž)

Mjesto rada: RIJEKA

OD VAS OČEKUJEMO:

  • magistar ekonomije
  • proaktivnost
  • usmjerenost na postizanje ciljeva
  • dosljednost u provođenju poslovnih procesa
  • odlično poznavanje MS Office paketa
  • vozačka dozvola B kategorije

A VAS OČEKUJE:

  • rad u dinamičnom okruženju
  • uvođenje u posao uz mentora
  • mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja
  • stimulativna plaća

OPIS POSLOVA:

  • sudjelovanje u definiranju asortimana po dobavljačima
  • izrada narudžbi te korespodencija sa dobavljačima
  • implementacija i kontrola prodajnih aktivnosti
  • izvršavanje plana nabave

ZAINTERESIRANI?

Ako prepoznajete sebe u opisanim karakteristikama, pošaljite nam svoju pisanu prijavu sa životopisom, zamolbom i brojem telefona na email adresu: [email protected]

ili putem linka za Brzu prijavu.

Prijave se primaju u razdoblju od 10.02.-14.02.2020.

Napomena: U svrhu zapošljavanja, izabrani kandidat treba dostaviti
potvrdu o nekažnjavanju.

Kandidate ćemo naknadno obavijestiti o terminima za razgovor.