Pomoćnik pri montiranju i servisiranju klima uređaja (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.05.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Deltron d.o.o. osnovana je 1995. godine, a danas je jedan od lidera u poslovima inženjeringa, graditeljstva, prodaje, montaže i održavanja klimatizacijske i ventilacijske opreme u Republici Hrvatskoj te Bosni i Hercegovini.

Već dugi niz godina Deltron je sinonim za uspješnu distribuciju vrhunskih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme MITSUBISHI ELECTRIC, GREE, THERMOSCREENS, OLIMPIA SPLENDID, AZURI.

Dobitnik smo priznanja „Zlatna Bilanca 2017.“ za najuspješnijeg poduzetnika u 2016. godini u djelatnosti građevinarstva izdanog od strane Financijske Agencije.

Najveći doprinos našem uspjehu daju stručan, kvalitetan i motiviran kadar, prvoklasna kvaliteta proizvoda koje zastupamo, te usluga koju pružamo našim poslovnim partnerima i kupcima.

Cijenimo organiziranost, pravednost, učinkovitost i dinamiku te želimo osobe koje dijele naše vrijednosti. Puno tražimo, ali puno i dajemo. Idealan smo partner zaposlenicima koji se ne boje posla i izazova.

Zbog konstantnog razvoja i širenja na tržištu želimo dodatno osnažiti naš poslovni tim.

U mogućnosti smo Vam ponuditi redovna primanja i mogućnost razvoja u izrazito mladom, zdravom i profesionalnom okruženju.

Deltron može postati i Vaše mjesto razvoja i napretka!

Pozivamo Vas da nam se pridružite na sljedećem radnom mjestu:

POMOĆNIK PRI MONTIRANJU I SERVISIRANJU KLIMA UREĐAJA
• Mjesto rada: Split
• Broj traženih kandidata: 2
• Rad se zasniva na: neodređeno radno vrijeme

• održavanje klimatizacijskih, rashladnih i ventilacijskih sustava
• proučavanje tehničke dokumentacije na engleskom jeziku
• pružanje ispomoći vodećim montažerima, serviserima
• pripremu za puštanje u rad nove opreme, unapređenje servisa
• podešavanje parametara i upravljanje uređajima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Poželjan profil/uvjeti izvršitelja:
• SSS elektrotehničkog ili strojarskog usmjerenja
• poznavanje rada sa raznim alatima
• odanost, odgovornost, stručnost i korektnost u obavljanju zadataka
• sklonost timskom radu
• inicijativa i želja za učenjem
• visoka motiviranost
• komunikativnost, ljubaznost u ophođenju s ljudima, pedantnost
• stabilna struktura osobnosti, brzo procesuiranje i reagiranje
• odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• položen ispit za vozača "B" kategorije

Ukoliko ste komunikativni, usmjereni timskom radu i želite se pridružiti našem timu pozivamo Vas da dostavite svoju zamolbu zaključno sa 31.05.2018. godine na e-mail: [email protected] s OBVEZNOM naznakom radnog mjesta: “POMOĆNIK PRI MONTIRANJU I SERVISIRANJU KLIMA UREĐAJA – SPLIT / svibanj 2018. godine”
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B