Pomoćnik / pomoćnica na strojnom čišćenju  HZZ OGLAS

Komunalno društvo VODOVOD I KANALIZACIJA društvo s ograničenom odgovornošću za vodoopskrbu i odvodnju
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
08.07.2022.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: KD VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O., DOLAC 14, RIJEKA
pisana zamolba: KD VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O., Dolac 14, Rijeka
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://www.kdvik-rij
Ostale informacije:
Opis poslova: obavljanje pomoćnih poslova pri obavljanju poslova strojnog čišćenja taloga i masnoća iz postojećeg kanalizacijskog sustava i slivnika te pražnjenje i odvoz otpadnih voda iz septičkih i sabirnih jama specijalnim radnim vozilom
izvršavanje naloga operatera specijalnog radnog vozila
priprema i rad na čišćenju kanalizacijskog sustava sa svim popratnim aktivnostima u skladu sa zahtjevima posla i uputama, a u sklopu toga rukovanje i sa dijelovima za čišćenje i usisavanje taloga na specijalnom radnom vozilu
po potrebi obavljanje poslova ručnog čišćenja
ostali poslovi po nalogu nadređenih
UVJETI RADNOG MJESTA:
Razina obrazovanja: PKV/NKV Radno iskustvo: nije potrebno Smjenski rad po potrebi. Natječaj se raspisuje na određeno vrijeme od 6 mjeseci s probnim radom od 1 mjesec. Uz molbu priložiti životopis. Nepravovremene molbe neće se uzeti u razmatranje. NAPOMENA: Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima, a to pravo dokazuje rješenjem ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdanom u vrijeme trajanja ovog natječaja, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.). Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17) dužan je dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124597579
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje