Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 04.08.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Pomoćnik/pomoćnica majstora/ice šivaone

- dana
VIS KONFEKCIJA D.D.,DRUŠTVO ZA PROIZVODNJU I PRODAJU KONFEKCIJE,VANJSKU I UNUTARNJU TRG.FINANC.INŽENJ.MEĐUNARODNU ŠPED.I PRIJEVOZ U CEST.PROMETU
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Vinica
Rok prijave:
04.08.2018.
Mjesto rada:VINICA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:VIS KONFEKCIJA D.D.,DRUŠTVO ZA PROIZVODNJU I PRODAJU KONFEKCIJE,VANJSKU I UNUTARNJU TRG.FINANC.INŽENJ.MEĐUNARODNU ŠPED.I PRIJEVOZ U CEST.PROMETU
Kontakt:osobni dolazak: SVILARSKA 2,VARAŽDIN ILI POGON VINICA najava na telefon: 042 397228, 042 722045 pismena zamolba: SVILARSKA 2, VARAŽDIN e-mailom: jasenka.skrlec@vis-konfekcija.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: izrada odjevnih predmeta i pomoć u nadziranju i vođenju grupe. Uvjeti: srednjoškolsko obrazovanje tekstilnog smjera ili KV šivač/ica. - mogućnost organiziranog prijevoza - rad na neodređeno radno vrijeme uz probni rad od mjesec dana

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:93005604

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare