Pomoćni skladišni radnik na utovaru i istovaru guma (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.09.2018.

Vulkal d.o.o.
sa sjedištem u Zagrebu, Samoborska cesta 310, objavljuje
natječaj za nova radna mjesta za
Centralno skladište Zagreb (Zapad)

OPIS POSLA:
  • Rad u centralnom skladištu na utovaru i istovaru guma
UVJETI:
  • Radno iskustvo: nije potrebno
  • Školska sprema: NKV, KV
  • Očekuju se sklonost timskom radu
  • Po mogućnosti vozačka dozvola B kategorije, nije uvjet
ŠTO NUDIMO:
  • Zaposlenje na određeno vrijeme
MJESTO RADA:
  • Zagreb

Rok prijave: do 28.09.2018.

Vaše Zamolbe za posao sa opširnim životopisom dostaviti putem pošte ili osobno na adresu:

Vulkal d.o.o., Samoborska c.310, 10090 Zagreb sa obaveznom napomenom:
'NE OTVARATI-NATJEČAJ ZA POSAO - pomoćni skladišni radnik'

ili putem mail-a na adresu: [email protected] (isključivo na ovaj e-mail)

Zamolba mora biti upućena isključivo na navedene adrese do navedenog roka u protivnom neće biti uzete u razmatranje.