Pomoćni recepcionar/pomoćna recepcionarka  HZZ OGLAS

Baška Voda
Rok prijave:
31.03.2023.

Mjesto rada:
BAŠKA VODA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
najava na telefon: 021 620811
mobitel: 098 1722388
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: ▪ obavlja pomoćne poslove vezano za poslove na recepciji ▪ svaki drugi posao koji odgovara stupnju zaposlenikove stručnosti i koji je u neposrednoj vezi s ugovorenim poslovima, bez obzira spada li taj posao u popis njegovih poslova, a po nalogu neposrednog rukovoditelja
Uvjeti: SSS - hotelijersko-turistički ili drugi odgovarajući smjer
radno iskustvo minimalno 6 mjeseci na istim ili sličnim poslovima
znanje dva strana jezika
odgovornost prema poslu, rad u timu, organiziranost, ljubaznost
Poslodavac nudi: rad na određeno vrijeme
besplatan smještaj i dva obroka
plaćen putni trošak (za zaposlenike s prebivalištem/boravištem izvan mjesta rada)
plaćeni svi zakonski dodatci na plaću (rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, smjenski rad, povremeni rad noćni, noćni rad)
preraspodijeljeno radno vrijeme
ulaganje u razvoj zaposlenika i mogućnost napredovanja unutar odjela i kompanije
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130876853
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje