Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 05.12.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Pomoćni radnik za njegu,skrb i pratnju djece (m/ž)  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
DJEČJI VRTIĆ BAJKA
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
05.12.2020.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: Dječji vrtić Bajka,Široke ledine 16,42000 Varaždin
e-mailom: djecji.vrtic.bajka@vz.t-com.hr
Ostale informacije:
UVJETI:
- minimalno srednja stručna sprema
OPIS POSLOVA: obavlja poslove njege i skrbi
pomoć u održavanju higijene
pomoć djeci pri izvođenju aktivnosti odgojitelja tijekom odgojno-obrazovnog procesa

Poželjno je da kandidati imaju nešto od navedenog: Završena medicinska škola
Završen tečaj za dadilju
Završen tečaj za njegovatelja/njegovateljicu
Apsolvent predškolskog odgoja

- prednost imaju kandidati sa iskustvom u radu s djecom

Uz prijavu priložiti: -Svjedodžbu -Životopis -uvjerenje o nekažnjavanju odnosno ne vođenju prekršajnog postupka (ne starije od 6 mjeseci) sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, i 94/13) -dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a)
Za prijavu na posao dostaviti presliku dokumenata (nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike). Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
Prijava za natječaj dostavlja se poštom na adresu: Dječji vrtić Bajka,Široke ledine 16,42000 Varaždin ili e-mailom na djecji.vrtic.bajka@vz.t-com.hr, najkasnije u roku od 8 dana od dana objave natječaja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110315976
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje