Pomoćni radnik u skladištu (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
26.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BERA GmbH jedna je od vodećih tvrtki u zapošljavanju na području regije Heilbronn-Franken (Baden-Württemberg), te pridržavanja najviših standarada kvalitete u komunikaciji prema našim poslovnim partnerima a posebno prema interesentima, kandidatima i radnicima.
U našem poslovanju i u naših 11 poslovnica na području Njemačke primjenjujemo i podržavamo međunarodno ustaljene pozitivne standarde kao što su „client experience“ i „candidate experience“. Naš portfolio obuhvaća suradnju sa većim, srednjim i manjim poslodavcima različitih branši. Naše usluge kandidatima ne naplaćujemo.
Ambiciozni ste, imate iskustva u poslovima transporta logistike i skladištenja ne-prehrambene robe, fleksibilni ste i želite raditi u Njemačkoj. Tvrtka poslodavac, zapošljava preko 1500 radnika, na različitim poslovima transporta, logistike i skladištenja. Ako ste na većinu pitanja odgovorili potvrdno onda naš dugogodišnji poslovni partner ima idealno radno mjesto za vas. Naš klijent pripada Würth Grupi.
Ako znate njemački jezik, da se možete koliko toliko sporazumjeti sa vašim budućim klijentima i nadređenima, dobrodošli ste dostaviti nam vaš Životopis na njemačkom jeziku putem e-maila: [email protected] ili Brzom prijavom.

- komisioniranje robe u skladištu
- pomoćne i fizičke poslove po nalogu Voditelja skladišta
- pakiranje robe u skladištu
- kontrola naloga, dostavnice, robe i naljepnice
- upravljanje transportnim sredstvima u skladištu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i vještine:
- dobro znanje njemačkog jezika u govoru
- iskustvo u radu kao skladištar i/ili komisioner
- rad u smjenama (jutarnja i noćna smjena)
- upravljanje transportnim sredstvima i opremom u skladištu
- motiviran, pouzdan i odgovoran pristup radu
- sposobnost rada u timu
- vozačka dozvola i vlastiti automobil

Dodatne pogodnosti:
• ugovor o radu sklapa se na neodređeno vrijeme prema njemačkom ZOR-u
• smještaj u blizini radnog mjesta
• adekvatna plaća + dodatak za stan i hranu
• zanimljivo i raznoliko radno mjesto

„Prijaviti se mogu osobe, koje posjeduju važeću dozvolu boravišta i radnu dozvolu u SR Njemačkoj, te posjeduju važeće osobne dokumente članica Europske Unije“.

Ostale oglase možete pronaći na našoj web stranici www.bera.eu, Faceebok stranici ili LinkedIn-u.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B