Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Lučko
Rok prijave:
15.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Adoro je mlada, inovativna tvrtka koja se bavi proizvodnjom i distribucijom dekorativnih, aluminijskih ulaznih vrata za strana tržišta. Sa vlastitom proizvodnjom smo krenuli prije 7 godina i iz godine u godinu bilježimo konstantni rast prodaje. Time raste i potreba za daljnjim radnim mjestima, jer broj zaposlenika isto tako raste iz dana u dan.

Izrada dekorativnih aluminijskih ulaznih vrata. Zaposlenici bi bili upoznati sa svakim segmentom rada proizvodnje, a radna mjesta bi se formirala u realizaciji njihovih potencijala na najadekvatniji način.

Poslovi u proizvodnji su:
- rezanje i spajanje profila na izomatu
- cnc obrada profila
- međufazna kontrola
- rad na izradi bordura, intarzija, aplikacija
- priprema ploča za plastifikaciju
- rad na plastifikaciji
- priprema i kontrola ploča prije prešanja
- spajanje i okivanje štokova
- spajanje i okivanje krila
- postavljanje brvi na krila i štokove
- rad na ostakljivanju i pakiranju štokova s fiksnim dijelovima
- rad na završnom okivanju modela
- silikoniranje modela
- završna kontrola proizvoda
- rad na pakiranju i otpremi
- ostali poslovi po nalogu poslodavca.
Posebne pogodnosti:
- rad na neodređeno, probni rad 6 mjeseci
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NKV/KV/SSS
- osnovno poznavanje rada na računalu
- motivirana osoba
- odgovorna osoba spremna na rad
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina