Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Klana
Rok prijave:
14.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ukoliko ste ambiciozni, komunikativni i željni novih izazova, gdje je timski rad uz usvajanje novih znanja i vještina na prvom mjestu, Drvna industrija Klana nudi Vam pravu priliku i raspisuje natječaj za poziciju:

Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž) - više izvršitelja.

Mjesto rada je Klana, Klana 264.
Posebne pogodnosti:
- redovita i stimulativna primanja
- mogućnost stalnog zaposlenja
- mogućnost neprekidnog učenja, stjecanje novih znanja
- mogućnost doškolovanja
- organizirani prijevoz na posao i s posla
- stabilno i ugodno radno okruženje

Za uspjeh na tržištu važno je imati motivirane zaposlenike na svim razinama organizacije, te stoga našim ljudima dajemo priliku da rastu i razvijaju svoj potencijal njegujući osobni i razvoj cijelog poduzeća.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

- spremni smo zaposliti kandidata bez stečene stručne spreme

Od zainteresiranih kandidata očekujemo:
- predanost radu, marljivost, samostalnost,
- odgovornost u obavljanju radnih zadataka
- orijentiranost na rezultate
- sposobnost rada u timu, prilagodljivost

Prijave molimo dostaviti do 14.06.2018. na adresu: DI KLANA DD, Klana 264, 51217 KLANA, na e-mail:[email protected] ili putem linka za prijavu.