Pomoćni radnik u lakirnici (m/ž)

Mjesto rada:
Belišće
Rok prijave:
15.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

POMOĆNI RADNIK U LAKIRNICI (M/Ž)
Mjesto rada: BELIŠĆE

ODGOVORNOSTI:
• Priprema dijelova, sklopova, podsklopova
• Postupak odmašćivanja i zaštita prije postupka ličenja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS
• Prethodno radno iskustvo nije neophodno, ali je poželjno

NUDIMO:
• Rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju
• Puno radno vrijeme
• Plaćena naknada za prijevoz
• Mogućnost zaposlenja kod Klijenta

Molimo zainteresirane da se prijave do 15.12.2016 putem brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Informacije na telefon 031 283 083
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Hrvatske Republike 19D, Osijek

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola