Pomoćni radnik u industrijskoj gradnji (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
21.09.2018.

König GmbH & Co KG je privatno njemačko poduzeće, koje se od 1965. godine bavi proizvodnjom i zapošljava radnike različitih struka po cijeloj Njemačkoj. Sa 17 ureda u Njemačkoj i više od 1.600 redovno zaposlenih, König je vodeći ponuđač alu profila i jedna večih agencija za privremeno zapošljavanje i ustupanje radnika, sa sjedištem u Njemačkoj

Adresa ureda u Mariboru: Ulica talcev 24, 2000 Maribor

Više o nama možete saznati na:

Opis posla

  • različiti pripremni radovi i pomoć kod montaže grijanja, polaganja cjevovoda, polaganja električkih kablova, osnovni bravarski poslovi ili drugo (klima, ventilacija, šprinkleri)
  • radnik ne treba biti stručnjak za područje, treba biti barem upoznat s radom

Očekujemo

  • tražena struka: različite struke
  • traženo radno iskustvo: minimalno 6 mjeseci

Potrebno

  • radno iskustvo poželjno
  • timski rad
  • ozbiljnost
  • znanje njemačkog jezika nije uvjet
  • osobni prijevoz nije uvjet
  • EU putovnica

Što nudimo

  • redovno dugoročno zaposlenje u Njemačkoj
  • odlična plaća i dodaci
  • povoljne i organizirane sobe
  • sigurno radno mjesto kod poslodavca sa 50 godišnjom tradicijom
  • potpora iz Slovenije na hrvatskom jezikom
  • plaća: po njemačkom kolektivnom ugovoru

Za više informacija nazovite biro u Mariboru. Za prijavu potreban CV (Europass) i svjedodžba. Veselimo se Vašoj prijavi!
POSJETITE NAS na promociji u Hrvatskoj: 14. i 15.09.2018 – Mall of SPLIT u Splitu, kod Interspara

Adresa poslodavca: König GmbH & Co KG
Nienhagener Straße 30,
DE-37186 Moringen

Biro Maribor: Ul. talcev 24,
2000 Maribor

Zaniteresirani mogu poslati životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem linka za Brzu prijavu ili nazvati +386 2 610 822.