Pomoćni radnik u bravariji (m/ž)

15 dana
Poslodavac:
Bravarija Ivanić Bravarija Ivanić
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.03.2019.

Opis radnog mjesta: Bravarija Ivanić je bravarski obrt osnovana 1993. godine za izradu građevinske bravarije, metalnih konstrukcija, aluminijske stolarije i ostalih predmeta od metala, te za usluge strojne obrade.

Naša najveća vrijednost naši su zaposlenici i bogato dugogodišnje iskustvo. Svoje poslovanje razvijamo kroz samostalan i stabilan razvoj, te transparentan odnos s poslovnim partnerima i zajednicom u cjelini. Na taj način gradimo renomiranu mrežu zadovoljnih partnera s kojima njegujemo višegodišnju uspješnu suradnju.

Traži se pomoćni radnik u bravariji (m/ž)
- jedan izvršitelj.
Posebne pogodnosti:- mogućnost napredovanja
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- poželjno iskustvo u obradi metala
- poželjno iskustvo u vožnji kombija

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Bravarija Ivanić
Adresa:Sedlo 8, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Telefon:01/4675-133, 091/5210-864
Internet adresa:www.bravariija-ivanic.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare