Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.08.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Pomoćni radnik/radnica u proizvodnji, radnik/radnica na izlovu peradi i skladišni radnik/radnica

- dana
Poslodavac:
KOKA peradarsko prehrambena industrija dioničko društvo
Kategorija:
Skladištenje i logistika, Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
31.08.2018.
Mjesto rada:VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:100
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:KOKA peradarsko prehrambena industrija dioničko društvo
Kontakt:pismena zamolba: Međimurska 6, Varaždin / s naznakom radnog mjesta e-mailom: posao@vindija.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: pomoćni poslovi u proizvodnji, izlovu peradi, poslovi u skladištu. Uvjeti: razina, smjer obrazovanja i radno iskustvo nisu važni. Molbu i životopis dostaviti na adresu: Vindija d.d. Varaždin, Međimurska 6 - SA NAZNAKOM ZA NAVEDENO RADNO MJESTO ili na e-mail: posao@vindija.hr .

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92927968

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare