Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 17.01.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Pomoćni radnik/pomoćna radnica u zdravstvu

- dana
Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Varaždinske Toplice
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Varaždinske Toplice
Rok prijave:
17.01.2019.
Mjesto rada:VARAŽDINSKE TOPLICE, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Varaždinske Toplice
Kontakt:pismena zamolba: Trg slobode 1, 42223 Varaždinske Toplice
Ostale informacije:

Opis posla: pomoć u njezi i prijevozu bolesnika, priprema i primjena balneoterapijskih procedura. Uz ponudu na natječaj kandidati su obvezni dostaviti: svjedodžbu o stečenom zvanju odnosno završenom traženom školovanju odnosno tečaj domovnicu Kandidati cjelokupnu dokumentaciju dostavljaju u preslici, na hrvatskom jeziku, dok će izabrani kandidati biti pozvani da istu dostave u izvorniku ili ovjerenoj preslici. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je uz prijavu na natječaj, uz dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti i rješenje, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, kao i dokaz da je nezaposlen, budući ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima, tj. ukoliko ispunjava uvjete iz natječaja i trenutno je nezaposlen ili je zaposlen na poslovima koji ne odgovaraju njegovoj stručnoj spremi. Ukoliko se na ovaj natječaj prijavi osoba iz čl. 102. stavaka 1-3 Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17), da bi ostvarila prednost pri zapošljavanju, dužna je prijavi priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja kao i sve ostale dokaze navedene u članku 103. stavku 1 gore navedenog Zakona (Zakon o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji -14.12.2017.) sukladno prethodnoj odredbi. Rok za podnošenje ponuda je 8 dana po objavi natječaja u „Narodnim novinama“. Ponude na natječaj slati obavezno u pismenom obliku na adresu: Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Varaždinske Toplice, Trg slobode 1, 42223 Varaždinske Toplice s naznakom: «natječaj za popunu slobodnih radnih mjesta - (naznaka radnog mjesta za koje se natječe) - NE OTVARATI - ». Na poleđini kuverte s ponudom obavezno navesti osobne podatke (ime i prezime i adresu). Osobni podaci kandidata prikupljaju se i obrađuju isključivo radi provođenja natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18). Nepravovremene i nepotpune ponude, ponude sa dokumentacijom na stranom jeziku, te ponude poslane e-mailom neće se razmatrati. Kandidati će o rezultatima natječaja, tj. izbora biti obaviješteni putem oglasnih ploča Bolnice i internetske stranici Bolnice (www.minerva.hr). Dostavljena dokumentacija neće se vraćati. Bolnica pridržava pravo poništenja natječaja, odnosno pravo ne odabrati nijednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:97456913

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare