Pomoćni radnik/pomoćna radnica u ”it“ sektoru  HZZ OGLAS

US ROBOTIC društvo s ograničenom odgovornošću za robotiku, proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
15.06.2022.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
mobitel: 099 2202288, 095 9023030
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: razvlačenje kablova ili mrežno kabliranje. Rad se isključivo odnosi na pomoćnim pozicijama u ”IT“ Sektoru. Ugradnja i montiranje pach panel modula, te pomoćni radovi na kabliranju.
Uvjeti: - razina i smjer obrazovanja nisu važni - radnici/e ne trebaju imati posebna iskustva i vještine, jednako tako jezik nije uvjet.
Radovi se odvijaju u zatvorenom, grijanom i čistom okruženju na novootvorenom projektu Daimler Mercedes-Benz Group AG
Mjesto rada: Bela-Barenyi-Straße, 71059 Sindelfingen (u neposrednoj blizini Stuttgarta) NUDIMO: rad u ugodnom okruženju, dobra sigurna i stimulativna primanja, 13 plaća, kvalitetna radna oprema i odjeća renomiranih proizvođača, engelbert strauss GmbH & Co. KG, UVEX, smještaj na terenu, prijevoz do posla i povratak u Hrvatsku službenim vozilom. KONTAKT: Molimo slati svoje molbe i upite na e-mail na adresu: [email protected], [email protected] ili uz prethodnu najavu sms-om na brojeve telefona: 095 9023030 ili 099 2202288 (aktivni na aplikacijama: viber i WhatsApp)
Mogućnost zapošljavanja više osoba.
Radnici/e će raditi kao izaslani/e radnici/e temeljem ugovora o poslovnoj suradnji.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
122431168
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje