Pomoćni radnik / Pekar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za klijenta traži osobu na poziciji

Pomoćni radnik - Pekar (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb

Ključni zadaci i standardi:
- obavlja sve pomoćne poslove u procesu proizvodnje pekarskih proizvoda
- priprema i dostava svih potrebnih dodatnih sredstava i sirovina za neometano odvijanje proizvodnje pekarskih proizvoda
- slaganje pekarskih proizvoda na za to određena mjesta
- čišćenje strojeva i opreme te proizvodnog prostora tijekom i nakon završetka proizvodnog procesa
- održavanje osobne higijene i higijene proizvodnog pogona, te uređaja i strojeva prema načelima HACCP sustava
- vrši pripremu kartonske ambalaže za pakiranje pekarskih proizvoda
- prijavljivanje svih oštećenja unutar radnog prostora, nadležnom osoblju, tijekom radne smjene
- prijavljivanje svih nesukladnosti tijekom rada neposrednom voditelju evidencija dokumentacije u skladu sa sustavom osiguranja kvalitete
- obavljanje poslova u skladu sa integriranim sustavom upravljanja
- pridržavanje HTZ mjera i rada na siguran način
- održavanje profesionalnog stava za dobrobit društva
- obavljanje svih ostalih poslova prema nalogu neposrednog rukovoditelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za obavljanje poslova:
- stručna sprema: NKV
- radno iskustvo: nije potrebno

Više nego dobra primanja!

Zvuči li vam pozicija zanimljivo i izazovno? Svi kvalificirani i zainteresirani kandidati mogu svoj životopis poslati putem linka.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565 700; ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.