Pomoćni radnik na prijemu ambalaže (m/ž)

Mjesto rada:
Knin
Rok prijave:
27.05.2019.

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg Klijenta tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

[Knin]

Opis posla:
  • Zaprimanje ambalaže od kupaca u trgovačkom centru
  • Prebrojavanje i slaganje povratne ambalaže
  • Čišćenje radnog prostora
  • Izrada izvještaja
Uvjeti:
  • NKV, KV, SSS
  • Radno iskustvo nije uvjet
Što nudimo?
  • Pola radnog vremena
  • Ugovor na neodređeno
  • Stabilna, sigurna i redovna primanja
  • Početak rada odmah

Prijavite se na broj telefona: 091 944 2139 radnim danom od 8-16h, na e-mail: [email protected] ili putem Brze prijave.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3