Pomoćni radnik na prijemu ambalaže (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
28.07.2018.

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje.

Za našeg Klijenta tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Pomoćni radnik na prijemu ambalaže - 4 izvršitelja (m/ž)
Mjesto rada: Zadar

Opis posla:
  • Zaprimanje ambalaže od kupaca u trgovačkom centru
  • Izrada izvještaja

Minimalni uvjeti:
  • NKV ,SSS
  • Radno iskustvo nije uvjet

Što nudimo?
  • Puno radno vrijeme
  • Ugovor na neodređeno (za stalno)
  • Stabilna, sigurna i redovna primanja
  • Početak rada odmah

Prijavite se na e-mail: [email protected], broj telefona: 091 611 8008
ili putem Brze prijave.

Profesio d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-04/04, URBROJ 524-04-01-01/3-18-2