Pomoćni radnik na prijemu ambalaže (m/ž)

Mjesto rada:
Pula, Vodice, Medulin, Crikvenica, Krk, Brač
Rok prijave:
04.05.2018.

Interseroh d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki za usluge gospodarenja otpadom na području Republike Hrvatske. Tvrtka sa sjedištem u Zagrebu od 2005 godine, članica je Alba Grupe, jedne od 10 najvećih grupacija na svijetu na području gospodarenja otpadom i poslovima reciklaže.

Za potrebe širenja našeg tima tražimo više izvršitelja na slijedećim radnim mjestima:

Pomoćni radnik na prijemu ambalaže - više izvršitelja

Mjesto rada:
Pula – stalna potreba, na neodređeno
Vodice – stalna potreba, na neodređeno
Medulin – određeno vrijeme sezonski
Crikvenica – određeno vrijeme sezonski
Krk – određeno vrijeme sezonski
Brač – određeno vrijeme sezonski

Opis poslova:
  • Zaprimanje ambalaže od kupaca
  • Izrada izvještaja
Minimalni uvjeti:
  • SSS,NKV
  • Komunikacija i usmjerenost na kupca
  • Radno iskustvo je prednost ali nije uvjet
Što nudimo?
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Sigurna i redovna primanja

Prijavite se na e-mail: [email protected], broj telefona: 091 9442 139