Pomoćni radnik (m/ž)

Mjesto rada:
okolica Dortmunda ili okolica Munchena - Njemačka
Rok prijave:
05.12.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MMC Group d.o.o. je agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju. Pružanjem mogućnosti zaposlenja u inozemstvu, cilj nam je hrvatskim i drugim kandidatima dati potpunu potporu u ostvarivanju novih iskustava i koraka k vlastitom napretku.

Lokacija: cijela Njemačka (trenutno okolica Dortmunda ili okolica Munchena)

Tražimo pomoćne radnike za rad u inozemstvu. U obzir dolaze svi kandidati neovisno o stupnju obrazovanja i razini poznavanja njemačkog jezika.

OPIS POSLA:
- ovisno o Vašem interesu, možemo Vam ponuditi posao u:
- različitim skladištima poznatih trgovačkih lanaca gdje ćete raditi na komisioniranju, deklariranju i pakiranju robe ili
- tvorničkim pogonima u prehrambenoj industriji na poslovima pakiranja gotovog proizvoda
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- EU dokumenti (osobna iskaznica/putovnica) ili važeća dozvola za rad u Njemačkoj

ŠTO NUDIMO:
- transport do posla osiguran
- smještaj osiguran (plaća se)
- direktan ugovor s njemačkim poslodavcem (prvi ugovor na godinu dana, nakon toga neodređeno)
- božićnica, regres, bonusi
- prijava na adresu, njemačko zdravstveno osiguranje, mirovinsko i socijalno
- pomoć pri ostvarivanju dječjeg doplatka i uređenju porezne klase

Osiguravamo siguran posao, uz kojeg dolaze redovita i stabilna primanja, povoljna radna okolina i mnogobrojne mogućnosti napredovanja i ostvarivanja različitih bonusa.

Prilikom prijave potrebno je priložiti životopis s barem osnovnim podacima o prijašnjem zaposlenju te podacima za kontakt.

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]