Pomoćni radnik/ica u kuhinji

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
27.12.2018.

Florian&Godler Hotel ****

Florian&Godler Hotel **** je novoizgrađeni hotel u centru grada Karlovca s otvorenjem u proljeće 2019. za svoj tim ovim putem traži više izvršitelja za radno mjesto:

POMOĆNI RADNIK/ICA U KUHINJI

OPIS POSLA:

  • održavanje crnog i bijelog posuđa, te ostalog sitnog inventara
  • održavanje skladišnog prostora
  • priprema i obrada namirnica
  • poštivanje HACCP standarda

UVJETI:

  • marljiva i odgovorna osoba u obavljanju radnih zadataka
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost
  • stručna sprema: KV, NKV, SSS

NUDIMO:

  • rad na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rok na 6 mjeseci
  • sigurna i redovna primanja
  • izazovan i dinamičan posao u ugodnom i prijateljskom radnom okruženju

Molimo pošaljite Vašu molbu s detaljnim životopisom najkasnije do 27.12.2018.
na e-mail [email protected]

Kontakt osoba: Tomislav Hrastovšćak 098/890-846.