Pomoćni radnik/ca u proizvodnji

Mjesto rada:
Budenheim, Njemačka
Rok prijave:
24.06.2022.
Plaća:
od 1 991 € do 2 256 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- upravljanje strojevima za proizvodnju
- provjera kvalitete proizvoda
- otklanjanje kvarova na proizvodnim strojevima
- pregled i čišćenje proizvodnih strojeva
- određivanje i dokumentiranje proizvedene količine, kvalitete i, po potrebi,
razlozi ometanja proizvodnje tokom smjene
- pakiranje i komisioniranje ambalažnih jedinica, kao i kontrola
čistoće i oštećenja zatvarača.
- označavanje ambalažnih jedinica pakiranja za to predviđenim naljepnicama
Posebne pogodnosti:
Što možete očekivati od nas:
- doplate: 10% za večernji rad, 25% za noćni rad, 70% za rad nedjeljom, 100% za rad praznikom
- njemački ugovor na 1 godinu s opcijom na neodređeno vrijeme
- godišnji odmor od 26 dana
- božićnica i naknada za godišnji odmor
- pomoć na materinjem jeziku
- zanimljiv i raznovrstan rad
- otvorena korporativna kultura u dinamičnom korporativnom okruženju sa niskom
hijerarhijom i kratki putovi donošenja odluka
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- osnovno poznavanje njemačkog jezika (na razini A2 ili više) je prednost
- iskustvo u gore navedenoj profesiji je prednost
- *Posao je namijenjen EU građanima.*
- Prvo iskustvo u proizvodnoj tvrtki
- Spremnost na rad u smjenama, uključujući vikende i državne praznike
- Pouzdanost, volja za učenjem
- odgovornost na radnom mjestu
- Tehničko razumijevanje i sustavno razmišljanje