Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.11.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Pomoćni radnik/ca u autoservisu  HZZ OGLAS

- dana do isteka
BDM SERVIS, obrt za auto servisne usluge i trgovinu, vl. Davorka Bedeniković, Pregrada, Višnjevec 58
Mjesto rada:
Pregrada
Rok prijave:
20.11.2020.

Mjesto rada:
PREGRADA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: VIŠNJEVEC 58, PREGRADA
mobitel: 098 223164
e-mailom: servis.bdm@kr.t-com.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: pomoćni radovi na popravku i održavanju vozila.
Poslodavac nudi plaću između 4000 - 6000 kuna, ovisno o znanju i iskustvu radnika te postoji mogućnost napredovanja. Radno iskustvo nije važno, javiti se mogu svi zainteresirani kandidati na brojeve telefona: 098/ 223164 ili 091/ 5607722.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109173842
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje