Pomoćni monter ventilirajućih fasada (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
20.01.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NDS mont gradnja d.o.o. mlado je poduzeće s kontinuiranim rastom i razvojem zahvaljujući velikoj potražnji na stranom i domaćem tržištu.

Core business tvrtke su ventilirajuće fasade i elektroinstalaterski radovi u čemu nudimo širok spektar usluga.

Tvrtka je prvenstveno orijentirana na inozemno tržiše gdje se odrađuje većina projekata tvrtke. Uspješno radimo na vlastitim projektima, a kvalitetu našeg rada te stručno osoblje prepoznale su i druge tvrtke koje nas angažiraju na svojim projektima.

Vodimo se vrhunskom kvalitetom realizacije naših usluga i zadovoljstvom korisnika koji su nam ukazali svoje povjerenje.

Radno mjesto:

Opis posla:

Priprema i montaža ventilirajućih fasada što uključuje:
- montaža podkonstrukcije (konzola, profila i dr.)
- postavljanje izolacije
- montaža završne obloge
- montaža ostalih završnih elemenata prema prirodi i potrebi posla
- ostali zadaci prema potrebi posla

Mjesto rada: Republika Njemačka
Početak rada: 01.02.2022.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:

- konkurentna i redovita primanja
- puno radno vrijeme i stalni radni odnos
- poticajno radno okruženje i ugodnu radnu okolinu
- za radnike koji pokažu motivaciju, volju za radom i učenjem te predanost poslu, postoji mogućnost brzog napredovanja
- organiziran prijevoz i smještaj
- opremu za rad
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno, ali nije uvjet.
- Znanje stranog jezika (engleskog ili njemačkog) također poželjno, ali nije uvjet.

Poželjno, nije uvjet: vozačka dozvola B kategorije

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave, na e-mail: [email protected] ili na br. 099 528 2240.