Pomoćni kuhinjski radnik (m/ž)

Mjesto rada:
Hvar
Rok prijave:
20.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za obiteljski restoran-pizzeriu iz Hvara tražimo osobu za pomoćne kuhinjske poslove.

Opis posla:
- Priprema namirnica
- Rad na perilici suđa
- Čišćenje
Posebne pogodnosti:
Dodatne pogodnosti:
- Smještaj u blizini restorana
- Stimulativna primanja (od 900 - 1200€ neto)
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NKV - nekvalificirani

Zamolbu za posao i/ili životopis poslati na mail: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Osoba za kontakt: Nikolina 091 4615 020

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2.
Strani jezik:
njemački osnovno
Vozačka dozvola:
B