Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Poslodavac:
ROCA D.O.O. ZA TRGOVINU I UGOSTITELJSTVO
Mjesto rada:
Velim
Rok prijave:
20.10.2019.

Mjesto rada:
VELIM, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 091 5834043 e-mailom: info@gospodarstvoroca.com
Ostale informacije:
Opis poslova: asistent glavnom kuharu, izrada jednostavnijih jela... kv kuhar, pomoćni kuhar ili sss bilo kojeg smjera, poželjno sa radnim iskustvom na navedenim poslovima i položenim vozačkim ispitom "B" kategorije, ali nije uvjet, javiti se na mobitel 091 5834043 ili slati na e-mail: info@gospodarstvoroca.com Gospodarstvo Roca -Velim očekivani početak rada odmah po odabiru kandidata, postoji mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme tražena osoba ne mora nužno imati položen vozački ispit "B" kategorije, ali mora imati riješeno pitanje prijevoza (troškovi se podmiruju u cijelosti) do posla, to jest dolaska na posao i odlaska
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
102019949
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.