Pomoćni kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
23.06.2021.

Boutique camping Materada beach ****, Poreč

Na mirnom zelenom poluotoku sjeverno od Poreča, svega 2 km od centra grada, u bujnoj mediteranskoj vegetaciji tik uz more, smjestio se Boutique camping Materada beach **** - spoj glamuroznog kampiranja, luksuznih mobilnih kućica i moderno opremljenih šatora.

Osim samog smještaja u kampu se nalazi i a'la carte restoran u kojem gosti mogu uživati u ribljim i mesnim specijalitetima, rižotu, tjestenini i pizzi iz krušne peći.

Restoran se nalazi uz samu plažu, tako da gosti uz finu hranu mogu uživati u najljepšem zalasku sunca :)

Pozivamo sve zainteresirane kandidate kojima je zadovoljstvo gosta glavni cilj, da se pridruže našem timu

Traži se pomoćni kuhinjski radnik (m/ž) za rad u "a'la carte" restoranu, u sklopu Boutique camping Materada beach**** resorta.

Mjesto rada: Poreč

Opis posla:

  • samostalna priprema jela od mesa, ribe, morskih plodova, tjestenina i rižota
  • priprema hrane, salata, povrća, čišćenje ribe i sva potrebna pomoć šefu kuhinje
  • priprema jednostavnijih jela
  • održavanje čistoće u prostoru kuhinje, pranje suđa

Uvjeti:

  • poželjno je radno iskustvo na sličnim poslovima
  • tražimo vrijednu, odgovornu, ljubaznu osobu, spremnu na timski rad unutar našeg kampa
  • organiziranost, marljivost i pedantnost
  • sistematičnost i brzina u obavljanju posla

Što nudimo:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • osigurani smještaj i dva obroka dnevno

Napomena:

  • podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave do 23.06.2021.