Pomoćni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo kandidata za poziciju:

- Zagreb

Posao obuhvaća:
• Knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda
• Usklađivanje salda konta kupaca i dobavljača
• Obračun plaća, kadrovska administracija.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• Minimalno 1 godina iskustva na knjigovodstvenim poslovima
• Poznavanje računovodstvenih propisa
• Izvrsno poznavanje MS Office paketa
• Aktivno poznavanje engleskog jezika
• Samostalnost i odgovornost u obavljanju posla
• Izvrsne organizacijske vještine
• Usmjerenost na detalje i vremenske rokove
• Razvijene analitičke vještine i logičko razmišljanje.

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju molimo vas prijavite se putem linka za brzu prijavu najkasnije do 29.05.2017.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina