Pomoćni djelatnik u tiskari (dorada) (m/ž)

Mjesto rada:
Lukavec
Rok prijave:
09.10.2017.

Mi smo RINGEIS promotion, grupacija koja uspješno posluje još od 1995. godine. Promotivni proizvodi i tisak reklamne poruke na njih, fokus su našeg djelovanja. Ukoliko želiš postati dio našeg poslovnog tima, pošalji nam svoj životopis.

[stalni radni odnos, mjesto rada: Lukavec]

Opis poslova:
  • rad na poslovima dorade u tiskari
  • timski rad
Očekujemo:
  • brzo prilagođavanje i učenje
  • samostalnost i motiviranost
  • dobro podnošenje stresnih situacija i snalažljivost
Nudimo:
  • rad na neodređeno vrijeme uz probni rok

Molimo prijavite se do 09.10.2017. putem linka 'Brza prijava'.

Biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.