Pomoćni djelatnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Garešnica
Rok prijave:
06.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rotoplast d.o.o. je jedan od vodećih proizvođača fleksibilne ambalaže u regiji, s iskustvom i tradicijom preko 45 godina. Svoju kvalitetu i brigu za klijenta potvrđujemo standardima kvalitete ISO 9001, ISO 14001 i BRC for Packaging and Packaging Materials.

S obzirom na velika ulaganja, povećani obujam posla te jedan od najvažnijih ciljeva u narednom razdoblju, povećanje izvoza, odlučili smo proširiti svoj tim ljudi koji imaju volje, želje, znanja i koji su spremni pomoći nam da ostvarimo navedene ciljeve.

Traži se:
Traže se pomoćni radnici (m/ž) za rad u proizvodnji u našem proizvodnom pogonu u Garešnici

Opis posla:
- priprema sirovina i materijala za rad na radnim centrima
- transport poluproizvoda unutar proizvodnog pogona
- prešanje otpada
- održavanje čistoće pogona
- rad na pakiranju gotovih proizvoda na palete
- ostali poslovi po nalogu poslovođe ili voditelja proizvodnje
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV/SSS, poželjno tehničkog usmjerenja
- iskustvo poželjno, ali nije nužno
- osnovno poznavanje rada na računalu
- rad u smjenama