Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

- dan do isteka
Poslodavac:
Eventyval društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Novalja
Rok prijave:
21.02.2022.

Mjesto rada:
NOVALJA, LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
10
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
e-mailom: josip.miskulin@loza.one
putem linka: https://docs.google.com/forms/d/1tJ0B2ySudYB6gv6ANsd0-kFn-8gKZcKjt36HAQ2lBNY/viewform?edit_requested=true
Ostale informacije:
Pomoćni kuhar (m/ž) Opis posla:
- priprema doručka i slastica - obavljanje pomoćnih kuharskih poslova u kuhinji - pridržavanje zadanih normativa - adekvatna priprema i skladištenje namirnica - održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnih procesa - primjena propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu - završavanje i ukrašavanje jela - održavanje higijene radnog prostora - aktivan rad na svim pripremnim pozicijama u kuhinji - preuzimanje i kontrola kvalitete i količine dostavljenih namirnica - ostali poslovi prema uputama šefa kuhinje.
Uvjeti: - PKV/KV/VKV/SSS - minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - poželjno poznavanje HACCP normi - poznavanje stranog jezika je prednost - marljivost, pouzdanost i odgovornost - sklonost timskom radu - motivacija, organizacija, čistoća i urednost - briga pri ophođenju s namirnicama
Nudimo: - puno radno vrijeme - vrijeme rada: ljetna sezona; predviđeni početak rada: 01.05. (uz mogućnost produljenja do kraja godine, ovisno o okolnostima) - smještaj i jedan obrok osigurani - ugodna radna atmosfera - atraktivna primanja (ovisno o iskustvu i znanju)

Assistant Chef (m / f) Job description: - preparation of breakfast and desserts - performing auxiliary cooking work in the kitchen - adherence to set norms - adequate preparation and storage of food - maintaining the cleanliness and tidiness of work space and equipment before, during and after work processes - application of prescribed and set standards in catering - finishing and decorating dishes - maintaining workplace hygiene - active work on all preparatory positions in the kitchen - taking over and controlling the quality and quantity of delivered food - other tasks according to the instructions of the chef.
Conditions: - PKV / KV / VKV / SSS - minimum 1 year of work experience in the same or similar jobs - desirable knowledge of HACCP standards - Knowledge of a foreign language is an advantage - diligence, reliability and responsibility - propensity for teamwork - motivation, organization, cleanliness and tidiness - care when handling food
What we offer: - full time job - working hours: summer season; scheduled start of work: 01.05. (with the possibility of extension until the end of the year, depending on the circumstances) - accommodation and one warm meal per day - pleasant working atmosphere - attractive income (depending on experience and knowledge)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
119980857
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje