Pomoćni/a kuhar/ica - servir/ka  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Prigorje Brdovečko
Rok prijave:
31.05.2023.

Mjesto rada:
PRIGORJE BRDOVEČKO, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
najava na telefon: 049 373745
mobitel: 095 4455554
Ostale informacije:
Opis posla: - prema datim uputama obavlja sve pomoćne poslove uz preuzimanje, čišćenje i pripremanje svih živežnih namirnica za kuhanje, - obavlja pomoćne poslove koji su svezi sa serviranjem jela, - vodi brigu i pridržava se rasporeda obroka u vremenu kod dostave u odgojne skupine, - pomaže pri raspoređivanju jela po objektima i po skupinama, - priprema doručke, užine, salate i obavlja ostale jednostavnije tehničke poslove, - sudjeluje u pripremi hrane u centralnom objektu po potrebi, odnosno radu u područnim objektima, - pere i dezinficira posuđe i pribor poslije jela, - obavlja temeljito čišćenje i uređenje kuhinje, - prije svakog obroka dezinficira stolove u grupama, - pere i dezinficira cjelokupni radni prostor kuhinje, - vodi brigu o povjerenom inventaru, - vodi brigu o svom urednom izgledu i stalnoj čistoći odjeće, obuće, te glavnih i pomoćnih sredstava kojima se služi u radu, - posprema sav otpad hrane u prostor namijenjen u tu svrhu, - raznosi hranu po skupinama, - obavlja i druge poslove po nalogu gl. kuharice, ravnatelja i Upravnog vijeća. Uvjeti za obavljanje poslova i zadaća radnog mjesta pomoćnog kuhara/ce može biti izabrana osoba koja ima: • najmanje OŠ,NSS • utvrđenu zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta • da ispunjava uvjete za zaposlenje prema članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju .
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133329284
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.