Pomoćna njegovateljica za starije i nemoćne (m/ž)

Mjesto rada:
južna Njemačka
Rok prijave:
05.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe njemačkog klijenta tražimo više osoba za rad na poziciji:

Za sve kandidate iz medicinskog područja koji se žele okušati u radu u Njemačkoj. Tražimo njegovatelje (m/ž) za starije i nemoćne osobe.

Opis posla:
- njega o starim i/ili nemoćnim osobama

Mjesto rada:
Južna Njemačka (Bavarska, Baden Wurttemberg, Hessen)
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- ugovor na neodređeno vrijeme (dugoročni radni odnos)
- plaća: satnica 14,50 eura bruto + dnevnica 8,00-15,00 eura po danu
- plaćen smještaj (jednokrevetna soba) i troškovi prijevoza
- mogućnost tjednog predujma za tekuće troškove već nakon prvog odrađenog tjedna
- kontakt osoba sa znanjem hrvatskog jezika
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- srednja stručna sprema medicinskog smjera ili završeni studij sestrinstva
- dovoljno je relevantno poslovno iskustvo
- obavezno državljanstvo EU ili dozvola boravka/rada u SRNJ
- obavezno znanje njemačkog jezika – srednja razina – nije potreban certifikat
- volja za radom i radnim usavršavanjem

Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.
Molimo kandidate koji ne mogu ići na rad minimalno 6 mjeseci u Njemačku da se ne prijavljuju.
Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku

Ako ispunjavate gore navedene uvjete, pošaljite nam svoj životopis na njemačkom jeziku putem linka za prijavu.

Aktualni životopis na njemačkom jeziku (obavezno) s navedenim poslovnim iskustvom, naročito za zadnjih 6 mjeseci (ime poslodavca, adresa, vrijeme zaposlenja od dan/mjesec/godina do dan/mjesec/godina)

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. U skladu s Općom uredbom o zaštiti osobnih podataka, s dostavom Vaših podataka, slažete se a automatskom obradom istih. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački