Pomoćna kuharica (m/ž)

17 dana
Poslodavac:
Barbara Cruising d.o.o. Barbara Cruising d.o.o.
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Jadranska obala
Rok prijave:
08.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta: Opis posla
Pomoć glavnom kuharu u pripremi namirnica, pranje posuđa, održavanje higijene kuhinje i održavanje higijene rashladnih uređaja na turističkom brodu.

Rad minimalno 6 mjeseci. Jedan plaćeni tjedan slobodan u sezoni. Smještaj i hrana besplatni i osigurani.
Posebne pogodnosti:- osiguran besplatan smještaj u kabini sa sanitarnim čvorom
- besplatna hrana
Vrsta posla:sezonski posao
Županija:Dubrovačko-neretvanska županija, Šibensko-kninska županija, Splitsko-dalmatinska županija, Zadarska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti
- iskustvo
- spremnost na timski rad
- potrebno je ukrcati se na brod neprekidno 6 mjeseci jer se plovi po cijelom Jadranu

Jezici: Engleski (osnovno)
Vještine: Word
Plaća: od 7000 do 8500 kn
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Barbara Cruising d.o.o.
Adresa:Suhi potok 3, 21314 Jesenice
Županija:Splitsko-dalmatinska županija
Telefon:091 1872 849
Internet adresa:www.barbara-cruising.com
Kontakt osoba:Marina

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare