Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Pomoći/a radnik/ica na ekonomiji  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
Centar za pružanje usluga u zajednici Ozalj
Mjesto rada:
Jaškovo
Rok prijave:
16.10.2019.

Mjesto rada:
JAŠKOVO, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: JAŠKOVO 50 mobitel: 091 6319703 pismena zamolba: JAŠKOVO 50, 47280 OZALJ e-mailom: centar.ozalj@gmail.com
Ostale informacije:

Opis poslova: vodi brigu o opremi i potrošnom materijalu vrši strojnu i ručnu obradu svih površina Centra vrši uzgoj, njegu i zaštitu u povrtlarstvu, voćarstvu, ratarstvu i cvjećarstvu brine o pravilnoj upotrebi zaštitnih sredstava rukuje poljoprivrednom mehanizacijom brine o tehničkoj ispravnosti strojeva, ručnog alata i pomagala te otklanja manje nedostatke obavlja poslove hranjenja životinja i održavanja higijene životinja i prostora u kojem borave te otklanja manje nedostatke u istim brine o zdravstvenom stanju životinja održava čistoću svih strojeva, alata i svih prostora za koje je zadužen održava okoliš Centra (čišćenje smeća, lišća i snijega, održavanje cvjetnjaka i travnatih površina i sl.) obavlja i druge poslove po nalogu ravnatelja u skladu sa stručnom spremom i radnim iskustvom Napomena: Uz zamolbu za natječaj potrebno je priložiti: 1. Životopis 2. Dokaz o hrvatskom državljanstvu 3. Svjedodžbu/diplomu o stečenoj stručnoj spremi 4. Potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu 5. Potvrdu o nekažnjavanju Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dužni su u prijavi za natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na sve ostale kandidate pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj dužni su priložiti svu dokumentaciju koja omogućuje ostvarivanje navedenog prava (rješenje, uvjerenje, potvrdu i slično).

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103553871
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.