Pogonski električar/pogonska električarka  HZZ OGLAS

LEIER - LEITL D.O.O. za trgovinu, proizvodnju i graditeljstvo
Mjesto rada:
Turčin
Rok prijave:
31.05.2023.

Mjesto rada:
TURČIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
pisana zamolba: Leier-Leitl d.o.o., Zagrebačka 89, 42204 Turčin
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Tvrtka Leier-Leitl d.o.o., Zagrebačka 89, 42204 Turčin objavljuje OGLAS ZA RADNO MJESTO: ELEKTRIČAR (M/Ž)
Opis radnog mjesta: - preventivno održavanje postrojenja - otklanjanje kvarova u postrojenju - zamjena neispravnih i dotrajalih dijelova - vođenje brige o zalihi rezervnih dijelova - poznavanje rada sa senzorima i PLC - poznavanje rada s instalacijama pogona - vođenje evidencije o održavanju strojeva, opreme i instalacija Uvjeti: - radno iskustvo minimalno 1 godinu na istim ili sličnim poslovima - visoka razina motivacije i odgovornosti u radu - želja za osobnim i profesionalnim razvojem - minimalno završena srednja škola elektro smjera - tehničko razumijevanje Što nudimo Ako ste zainteresirani za opisano radno mjesto nudimo Vam: - redovita primanja - mogućnost stalnog usavršavanja - rad u dinamičnom i motivirajućem timu - mogućnost stalnog zaposlenja Svoje zamolbe e-mailom na [email protected] ili poštom na adresu Leier-Leitl d.o.o, Zagrebačka 89, 42204 Turčin.
Samo kandidati/kinje koji/e uđu u uži krug će biti kontaktirani/e. Prijavom na oglas kandidat daje pravo zadržavanja životopisa u arhivi poslodavca unutar 6 mjeseci.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130521619
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.