Pogonski električar/pogonska električarka za održavanje industrijskih strojeva i automatike  HZZ OGLAS

OLIMPIAS TEKSTIL društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
31.07.2022.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Vukovarska cesta 219a, 31000 Osijek
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: Otklanjanje električnih kvarova iz domene elektro na strojevima u pogonu
Redovno održavanje rasvijete i sl.aktivnosti po potrebi
Rad na podiznoj platformi po potrebi
Uvjeti: KV, SSS, VŠS
samostalnost u radu,
poznavanje engleskog jezika (bazno)
radno iskustvo minimalno 1 godina na istim ili sličnim poslovima
Jezici: engleski (osnova) Osigurana edukacija za traženo radno mjesto, upoznavanje s procesom rada. Poslodavac nudi:
Stjecanje i usavršavanje znanja na području procesa proizvodnje, stranog jezika, dodatne edukacije i obuke po potrebi. Vrsta zaposlenja: na neodređeno vrijeme, probni rad 3 mjeseca. Zamolbe na adresun/p gđa. Martina Habuda i/ili Aleksandra Vujić ,OLIMPIAS TEKSTIL d.o.o. Osijek,Vukovarska cesta 219A,31 000 Osijek ili na e-mail: [email protected] ; [email protected], [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124586406
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje