Podopolagač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Zagrebačka županija
Rok prijave:
17.12.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
• građevinski radovi - poslovi pripreme, zaštite te organizacije gradilišta
• adaptacije/renovacije
• izrada cementnih podloga
• polaganje podnih obloga na bazi epoksida
• polaganje podnih obloga na bazi poliuretana
• ostali poslovi prilikom izgradnje objekta
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad u dinamičnoj te profesionalnoj okolini u HR i zemljama EU
• radno vrijeme od 07:00-15:00 sati (povremeno uvećanje radnog vremena)
• edukacije i radno usavršavanje
• proces uhodavanja u posao
• ugodna radna atmosfera i kvalitetan balans slobodnog vremena i rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS ili KV građevinsko usmjerenje je prednost
• vozačka dozvola B/C kategorije
• potrebno prethodno radno iskustvo na sličnim građevinskim poslovima
• spremnost na fizički rad te putovanja izvan HR
• odgovorna osoba
• dinamična i fleksibilna osoba koja je sklona timskom radu
• poželjno razumijevanje njemačkog jezika