Plastičar / Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Jankomir
Rok prijave:
14.02.2020.
Plaća:
od 664 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
iCat d.o.o. tvrtka je koja gradi solarne putničke brodove, primjenjujući tehnološki napredna rješenja.

Rad u proizvodnji na poslovima koji uključuju:
• radove na stakloplastici u izradi brodova
• održavanje proizvodne hale i ostale jednostavne poslove u proizvodnji

Dolijevci se rade postupkom 3D vakuum infuzije, s naglaskom na tehnološki napredniji i čišći proizvodni proces, a samim time i bolje radne uvjete.
Posebne pogodnosti:
Posao na određeno, s mogućnošću produljenja na neodređeno.
Naknada za prijevoz.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• SSS, KV, NKV
• 3-5 godina radnog iskustva i poznavanje rada u stakloplastici
• preciznost, savjesnost i odgovornost na radu te poslovna komunikativnost
• briga o profesionalnom i korektnom izvršenju zadataka, sredstvima za rad, radu na siguran način i urednoj organizaciji radnog mjesta
Potrebno radno iskustvo:
tri godine