Planer/planerica proizvodnje  HZZ OGLAS

MODUL društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju namještaja, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Darda
Rok prijave:
16.10.2022.

Mjesto rada:
DARDA, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Kudeljara bb, 31326 Darda
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: planiranje proizvodnje na dnevnom, tjednom, mjesečnom i kvartalnom nivou na osnovu izrađenih radnih naloga, rokova isporuke prema kupcima, raspoloživog materijala te strojnog parka/dnevno/tjedno/mjesečno/kvartalno
planiranje proizvodnje i izračun strojnih i ljudskih kapaciteta na osnovu ugovorenih projekata i rokova isporuke/tjedno/mjesečno/kvartalno
vođenje tehnologija proizvodnje u Excel tablici i unošenje tehnologije u GoSoft/dnevno
vođenje tjednog izvještaja realizacije proizvodnje/dnevno/tjedno
aktivno sudjelovanje u kontroli i provjeri definiranih potreba materijala u radnim nalozima te provjera postojanosti istih na skladištu materijala/dnevno
vođenje i sudjelovanje u izradi dnevnih/tjednih i mjesečnih izvještaja aktivnosti odjela proizvodnje/dnevno/tjedno/mjesečno
vođenje i aktivno sudjelovanje u kreiranju tjednih, mjesečnih i kvartalnih pregleda i sadržaja na TV monitorima u pogonima odjela proizvodnje/tjedno/mjesečno/kvartalno
praćenje i vođenje evidencije prijema radnih naloga unutar odjela proizvodnje/dnevno
provjera i praćenje izrade predatnica gotovih proizvoda iz odjela otpreme i pakiranja prema skladištu/tjedno
evidencija, praćenje i slanje izvještaja zastoja i smetnji unutar odjela proizvodnje/tjedno
aktivno sudjelovanje u rješavanju problema koji nastaju u odjelu proizvodnje prilikom izrade proizvoda u svim procesima/dnevno
praćenje i evidencija radnih sati svih djelatnika unutar odjela proizvodnje/mjesečno;
pomaganje voditeljici/voditelju proizvodnje u dnevnim aktivnostima/dnevno
drugi zadaci po nalogu nadređenog
Uvjeti: završen odgovarajući fakultet (drvnotehnološkog/strojarskog smjera)
Poslodavac nudi: rad na neodređeno vrijeme, s uvjetom probnog rada 6 mjeseci
uvođenje u posao pod vodstvom mentora
poticajnu radnu okolinu
mogućnost stalnog učenja
Kandidatom za oglašeno radno mjesto smatrat će se osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispuni tražene uvjete iz oglasa. Prijave slati putem forme za prijavu na našem webu ili se javite putem e-maila.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126978734
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje