Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 22.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Planer/ka analitičar/ka

- dana
ATLANTIC GRUPA dioničko društvo za unutarnju i vanjsku trgovinu
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.03.2018.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi pripravnik
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:ATLANTIC GRUPA dioničko društvo za unutarnju i vanjsku trgovinu
Kontakt:pismena zamolba: prijave preko navedenog linka u natječaju
Ostale informacije:

Opis poslova: prikuplja i analizira podatke za potrebe tekućih izveštaja i tekućih projektnih zadataka (data mining), sudjeluje u izradi poslovnih izveštaja, mjesečnih financijskih izveštaja, projekcija rezultata poslovanja (Forecast) kao i godišnjih planova poslovanja (Budget), sudjeluje u unaprjeđenju postojećih i razvijanju novih poslovnih informacijskih sistema, priprema izveštaja, evidencija i planova po nalogu pretpostavljenog u zahtjevanom sadržaju i formi. U obzir dolazi magistar/ra ekonomije. Informatička znanja: MS Office (Excel, Word, PPT - napredni nivo). Prijava na natječaj preko linka: https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=3314&company=atlanticgr&username= Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90920438

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare