Pizza majstor/ica

2 dana
Poslodavac:
TROPICANA-UGOST. OBRT VODICE Vl. ANTE ALFIREV
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Vodice
Rok prijave:
26.04.2018.
Mjesto rada:VODICE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:TROPICANA-UGOST. OBRT VODICE Vl. ANTE ALFIREV
Kontakt:mobitel: 098 523495
Ostale informacije:

Opis poslova: priprematelj pizze KV kuhar, pekar ili SSS bilo kojeg smjera sa minimalno godinu dana radnog iskustva na navedenim poslovima, javiti se na mobitel 098 523495 U.O. "TROPICANA" (na plaži Vičevica, iza Plave plaže)

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:89774064

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare