PHP programer (m/ž)

5 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.02.2020.

Savska cesta 41, 10000 Zagreb

posao.hr traži samostalnog PHP programera (m/ž) zainteresiranog i motiviranog za rad u timu za razvoj i održavanje postojećeg web sjedišta koje ima preko 500.000 pregleda mjesečno.

Ako želiš doprinijeti dodatnom razvoju jednog od najpopularnijih portala za zapošljavanje u Hrvatskoj i pri tome stjecati znanja i sudjelovati u zanimljivim informatičkim projektima, kroz rad u mladom i dinamičnom timu, prijavi se već danas putem brze prijave.
Opis radnog mjesta:
  • razvijanje, modificiranje i održavanje postojeće web aplikacije 'posao.hr'
  • rad na jasno definiranim projektima
  • doprinos prilikom definiranja novih funkcionalnosti web aplikacije
  • rad u mladom timu na izazovnim i zanimljivim projektima
Formalni uvjeti:
  • završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij informatike, računarstva ili sličnog usmjerenja
  • 1 godina radnog staža
Od kandidata se traži:
  • odlično poznavanje PHP-a
  • dobro poznavanje HTML-a, CSS-a i jQuery-ja
  • odlično poznavanje MySQL-a
  • iskustvo s version control alatima (svn/git)
  • spremnost na daljnje učenje i stjecanje novih znanja o informacijskim sustavima i internetskim aplikacijama
  • spremnost na rad u timu
  • rad s dizajnerom i korištenje dizajnerskih resource-a ti nije muka
  • poželjno je iskustvo rada na sličnim projektima
Što nudimo:
  • veoma konkurentnu plaću :)
  • fleksibilno radno vrijeme
  • rad na izazovnim projektima
  • mogućnost za osobni rast i razvoj
  • besplatne kave u izobilju :)

Ako smatraš da posjeduješ navedene kvalitete, molimo te da nam do 03.02.2020. pošalješ svoj životopis i motivacijsko pismo putem brze prijave.

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.